d1_1

Mieszkanie w Kielcach 45m2

Cała przestrzeń to dwa pokoje, łazienka i kuchnia. Salon z aneksem kuchennym stanowi serce domu dla dwojga. Mieszkanie zaprojektowane jest w stylu industrialnym ale przy zachowaniu ciepłego, domowego klimatu. Szary beton, drewniana podłoga, białe zabudowy z matowej płyty mdf w połączeniu z zielenią dały efekt idealny.

iza_kuchnia_1

Dom w Konstancinie

Dom dla czteroosobowej rodziny o powierzchni 138m2. Przestrzeń domu naturalnie koreluje ze środowiskiem w jakim znajduje się ten dom. Duże okna, drewniane fronty, podłogi, meble, zielony mech- wszystko to sprawia, że klimat lasu jest odczuwalny również w środku domu. Główne kolory w projekcie to biel, czerń oraz barwy ziemi, czyli beże oraz brązy i szarości.

d3_1

Dom w Morawicy

Projektowana przestrzeń w tym domu to kuchnia i dwie łazienki. Główne kolory to biel i czerń które w połączeniu z drewnem i szarością nie stanowią klasycznego kontrastu. Na życzenie klientów, pomieszczenia są bardzo minimalistyczne i surowe.

d2_3

Dom w Krakowie 200m2

Cały dom to cztery sypialnie na górze oraz przestronny salon z dużą kuchnią na dole. Jest to przestrzeń dla pięcioosobowej rodziny. Wszystkie użyte materiały wykończeniowe oraz kolorystyka konsekwentnie powtarzają się we wszystkich pomieszczeniach. Beże, szarości, brązy, ciemne drewno, czerń oraz biel w połączeniu z dużą ilością lnu, materiałów płóciennych oraz  weluru sprawiają wrażenie spójnej i bardzo przytulnej przestrzeni.